Nasza oferta:Aranżacja wnętrzAdaptacje poddaszy Montaż instalacji elektrycznychMontaż instalacji hydraulicznychUkładanie glazury i terakotyKonstrukcje i montaż płyt gipsowo - kartonowychKonstrukcje ścian i wszelkich zabudówPodwieszenie sufitów normalnych, kaskadowych i spiralnych.MurowanieTynkowanie, gładzie i malowanie
Tynkowanie, gładzie i malowanie

Ściany proste to dobra i fachowa praca naszych murarzy. Teraz kolej na tynki. Robimy je w różnych technologiach, począwszy od tradycyjnych tynków robionych ręcznie, do tynków maszynowych wapienno-cementowych i gipsowych. Jeżeli inwestor ma życzenie możemy nasze tynki wygładzić. Do tych czynności wykorzystujemy materiały wysokiej klasy, co pozwoli nam na wykonanie dobrej i gładkiej powierzchni. Potem to zaowocuje, ułatwiając nam wejście i wykonanie następnego etapu - MALOWANIA.

Czynność tę możecie Państwo wykonać sami. Ale po co uczyć się na własnych ścianach?! MY to wkonamy i zrobimy to fachowo i sprawnie. Wykorzystamy nasze doświadczenie, doradzimy jaką farbę, jakiej firmy zastosować. Możesz być pewny, nasze farby nie przyniosą Ci wstydu, długi czas nie będziesz musiał zakrywać naszych kolorów tapetami.